Kraków jest nadal jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce i Europie.

Nasz sklep powstał z myślą o propagowaniu ekologicznych form transportu miejskiego.

Wierzymy, że ekologiczne, ciche, oszczędne, a przy tym zwrotne i dynamiczne skutery elektryczne stanowią dobrą alternatywę dla ruchu samochodowego, nie wspominając o spalinowych skuterach czy motocyklach.

Do naszej oferty wybraliśmy skutery od dostawców gwarantujących wysoką jakość wykonania oraz podzespołów. Za rozsądną cenę możemy Państwu dostarczyć skutery posiadające europejską homologację, spełniające wymagania norm CE.  W przeciwieństwie do tanich sprowadzanych bezpośrednio z Azji pojazdów oferujemy 12 bądź 24 miesięczną gwarancję producenta. Ewentualne naprawy w tym gwarancyjne wykonywane są w Polsce, więc nie ma ryzyka pozostania ze skuterem który po kilkunastu miesiącach nie nadaje się do jazdy ani nie można go naprawić.

Jedynym elementem który po paru latach może wymagać wymiany jest bateria. Dzięki zastosowaniu ogniw renomowanych producentów (Samsung, LG) wydłużony został czas eksploatacji, a ewentualna wymiana po paru latach nie nastręcza problemów.

Salon w Krakowie

ul. Kościuszki 50, 30-114 Kraków
Wyświetl większą mapę

+48 882 845 602
sklep@e-skutery.krakow.pl

Social media

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.