Nasze skutery posiadają wymienne baterie litowo-jonowe. Producent udziela na nie gwarancji liczonej w cyklach ładowania. Tanie chińskie baterie Li-Ion wytrzymują maksymalnie 500 cykli, a później ich pojemność spada tak bardzo, że dalsze użytkowanie nie ma sensu. Baterie w naszych skuterach zawierają ogniwa renomowanych firm (Samsung, LG) a producent gwarantuje 800 i więcej cykli ładowania.

Oznacza to,  że nawet ładując swój pojazd 5 razy w tygodniu nie zużyjemy baterii w 3 lata. Przy mniej intensywnej eksploatacji czasokres ten wydłuża się do 5-6 lat. Zalecane jest by nie dopuszczać do całkowitego rozładowania baterii, ale należy też unikać zbyt długiego przebywania w stanie pełnego naładowania. Jak w przypadku telefonów komórkowych i innych urządzeń z wbudowanymi bateriami litowo-jonowymi optymalny zakres eksploatacji baterii to 20% - 80% jej maksymalnej pojemności.

Salon w Krakowie

ul. Kościuszki 50, 30-114 Kraków
Wyświetl większą mapę

+48 882 845 602
sklep@e-skutery.krakow.pl

Social media

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.