Cena: 9 999 zł (jedna bateria) 12 999 zł (dwie baterie)
Dostępność: dostępny na zamówienie
Silnik: 2 KW (2 x 1 kW)
Bateria: 30 Ah - 3,2 kWh (opcjonalnie dwie)
Prędkość maks: 45 km/h
Ładowność maks: 120 kg
Zasięg: 60 km (120 km z dwoma bateriami
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy AM, A1, A2, A, B

Skuter dostawczy D2D Donk to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają skutera dostawczego o bardzo dużych osiągach oraz ergonomicznego w eksploatacji. Pojazd dostawczy posiada dwa silniki o łącznej mocy 2 kW, pozwala to uzyskać zasięg ok 120 km przy dwóch bateriach. Podczas poruszania się po mieście jest  zasięg o ok 50 % wyższy niż w standardowych skuterach elektrycznych. Ładowanie baterii jest możliwe ze standardowego gniazdka 230 V AC. czas ładowania baterii do 80% wynosi 5h. Maksymalna prędkość to 45km/h.
Jeżeli Twoim priorytetem jest ładowność to ten skuter dostawczy będzie doskonałym rozwiązaniem, jego ładowność to aż 120 kg. Kufer termoizolacyjny z trzema niezależnymi sekcjami i wygodnym oparciem dla kierowcy.  Wymiary kufra 65 x 50 x 50.  Należy pamiętać,  że kufer posiada krzywizny. Płaska podłoga, duże kieszenie z przodu i wbudowana ładowarka USB 5V.

Skuter dostawczy D2D DONK  to wyspecjalizowany pojazd dostawczy z miejscem na dwie baterie w podłodze. Dzięki obniżonemu środkowi ciężkości jest wyjątkowo stabilny.

Wzmocniona rama, długi skok przedniego zawieszenia (krawężniki) i budowa pojazdu z dwoma kołami z tyłu to wynik testów przeprowadzonych z dostawcami poruszającymi się w ruchu miejskim.