Cena: 8 050 zł – 16 200 zł
Dostępność: dostępny
Silnik: 2,5 kW, 3 kW, 4kW, 5,5 kW
Bateria: 40 Ah lub 52 Ah
Prędkość maks: 45 lub 100 km/h
Ładowność maks: 160 kg
Zasięg: do 100 km zależnie od silnika i baterii
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy: A1, A2, A, B lub AM (dla wersji 2,5kW)

Skuter elektryczny to doskonały wybór dla osób dbających o środowisko, dzięki zastosowanemu systemowi napędu elektrycznego produkcja Co2 wynosi 0%. Korzystając ze skutera działasz pro ekologicznie oraz oszczędzasz!

Czytelny wyświetlacz, który pomaga zachować bezpieczeństwo, Zwiększona niezawodność w działaniu dzięki wyeliminowaniu

Wszystkie skutery amperi są dostępne z licencją A, A1, A2, B dla młodych osób zaczynających swoją przygodę z motoryzacją mamy przygotowane modele, które można prowadzić posiadając kategorię AM. Amore 5 to model, który zaspokoi potrzeby osób poszukujących pojazdu łatwego w obsłudze, eleganckiego i mogącego pomieścić pasażera.Jego dość mały rozmiar 185 x 60 x 75 cm. sprawia, że jest dostępny dla wszystkich. Elegancki wygląd stylizowany na skutery retro na pewno przypadnie do gustu wielu użytkownikom.

Skuter elektryczny Amore 5 dostępny jest z licencją A1, A2, B. Skuter elektryczny Amore 5 z silnikiem 5 KW, który pozwala na jazdę z prędkością nawet 100 km/h. Maksymalny zasięg skutera Amore 5 to 120 km na jednym ładowaniu baterii do 100%. Pojazd elektryczny Amore 5K to łatwy w obsłudze skuter miejski o wadze tylko 85 kg. Skuter doskonale wyważony, wygodny, który łatwo się prowadzi! Jest to jeden z najlżejszych skuterów dostępnych na rynku.

Jego stosunek jakości do ceny jest bezkonkurencyjny w swojej kategorii.

Skuter miejski Amore 5 ma wyjmowaną baterię pod siedzeniem dzięki czemu można go ładować w domu lub biurze za pomocą standardowego gniazdka 230 V AC. Akumulator CATL 52 Ah jest naładowany w 80 % już w 6 godzin.

Do skutera jest dołączona ładowarka 5A. Maksymalny zasięg wynosi aż 120 km, jest to uzależnione od czynników zewnętrznych takich jak waga użytkownika, rodzaj nawierzchni. Maksymalne obciążenie skutera to 160 kg. Niewątpliwym plusem Amore 5K jest możliwość przystosowanie go do celów dostawczych za pomocą zestawu Cargo

Każde hamowanie umożliwia odzyskanie części energii, co pomaga zwiększyć zasięg. Pod siodłem dostępna jest przestrzeń do przechowywania, która nie pozwala na umieszczenie kasku. Możesz przechowywać małą torbę i akcesoria.

Silnik elektryczny jest zintegrowany bezpośrednio z tylnym kołem, bez przekładni łańcuchowej lub pasowej. Taka konfiguracja zmniejsza koszty konserwacji i ryzyko uszkodzenia, a jednocześnie zapewnia wyższą wydajność z powodu braku przekładni pośredniej.

Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki hydraulicznym amortyzatorom i hamulcom tarczowym z przodu i z tyłu.

Cyfrowa deska rozdzielcza jest czytelna, umieszczone są na niej wszystkie niezbędne informacje (prędkość, ładowanie akumulatora, kierunkowskazy i przejechane kilometry).

Skuter i akumulator są objęte 2-letnią gwarancją.